Zapraszamy na Dzień Konferencyjny z okazji Dni Godności

18 maja 2022 roku, w ramach obchodów Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością, poprosiliśmy o wygłoszenie wykładu na temat znaczenia relacji społecznych dla zdrowia psychicznego - psycholożkę Agnieszkę Czajkowską – Wendorff, poniżej przedstawiamy sylwetkę naszej prelegentki.

Nazywam się Agnieszka Czajkowska-Wendorff.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i coachem. Mam 19-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i z dziećmi oraz 11-letnie doświadczenie w pracy z dorosłymi. Na co dzień pracuję w moim gabinecie prywatnym oraz w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin, mediacje, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla firm oraz stronę na Facebooku PRO Ego. Zaangażowana w walkę z depresją dorosłych i młodzieży, stworzyłam bezpłatne materiały „Jak rozpoznać depresję u nastolatka” oraz „Jak poradzić sobie z dziecięcą depresją?”
Prowadzę warsztaty dla rodziców „Jak wychować asertywne dziecko” oraz warsztaty terapeutyczne „Od wybaczenia do wdzięczności - zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Jestem autorką bajek terapeutycznych i warsztatu "Wzmocnij poczucie własnej wartości" oraz stworzyłam bezpłatny e-book „Przemoc psychiczna. Rozpoznaj ją i uwolnij się”. Mam dużą przyjemność być mentorką Fundacji Kobieta Niezależna i Fundacji Firmy Rodzinne. Jestem gościem szkoleń "Asertywny Rodzic Partner Manager" oraz "Buduj swoją Wewnętrzną Siłę", organizowanych przez Kamilę Rowińską. Możesz również zobaczyć moje wystąpienie „Bądź swoim autorytetem” na TED-x, a moje teksty możesz przeczytać na portalu Szczypta Luksusu oraz Przejrzyj na oczy.