„Konkurs na najpiękniejszą bombkę Bożonarodzeniową” rozstrzygnięty!!!

W dniu 20 grudnia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza bombka Bożonarodzeniowa’’.

Przystąpili do konkursu uczestnicy zajęć rewalidacyjno - wychowawczych, uczniowie zespołów i klas najmłodszych oraz niektóre dziewczęta ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wpłynęło w tym roku 27 bombek. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością. Bombki wykonane były

w rożnych formatach: przestrzenne i płaskie, z papieru, gąbki, waty, płyt CD
i włóczki. Przepięknie przyozdobione: koralikami, brokatem, kolorowym papierem

i krepą. Różnorodność i oryginalność technik wykonania sprawiły, że wybór najpiękniejszej bombki nie był łatwy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkości. Wyłonieni laureaci otrzymali drobne prezenty.

Serdecznie dziękuje i gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu za wykonanie przepięknych bombek, które ozdabiają naszą świetlice szkolną.

Autor: Małgorzata Puchacz