sekretariat@soswpelplin.pl

Zakończenie projektu - Wesoła Stonoga Promuje zdrowie

Nasze Stowarzyszenie w roku 2019 zrealizowało zadnie pn. "Wesoła Stonoga promuje zdrowie", którego głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia. Dzięki systematycznym zajęciom promowaliśmy aktywny wypoczynek, ćwiczenia, zdrowe odżywianie. Dzięki podjętym zadaniom dzieci dowiedziały się jak zapobiegać różnym chorobom oraz otyłości. Spora grupa dzieci korzystała z zajęć na basenie, kręgielni i z warsztatów kulinarnych.

W roku 2020 nasze Stowarzyszenie pragnie nadal kontynuować zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży. Szczególnie, że proponowane zajęcia cieszyły się dużą popularnością! Złożyliśmy więc kolejną ofertę w ramach otwartego konkursu na rezliazację zadań publicznych Powiatu Tczewskiego. Czekamy na wyniki!

Zadanie: "Wesoła Stonoga promuje zdrowie" otrzymało dofinansowanie ze środków Powiatu Tczewskiego.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom za zangażowanie!

Autor: Małgorzata Puchalska