konsultacje

SZANOWNI RODZICE UCZNIÓW, DRODZY UCZNIOWIE

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 1 czerwca 2020 r. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pelplinie umożliwia konsultacje stacjonarne z zajęć edukacyjnych dla uczniów szkoły podstawowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy.

Udział w konsultacjach nie jest obowiązkowy. Konsultacje będą prowadzone za zgodą rodziców. Udział w konsultacjach należy zgłosić za pomocą Deklaracji rodzica/opiekuna prawnego (Załącznik 1). Deklarację należy zeskanować lub zrobić zdjęcie Deklaracji i przesłać na adres mailowy sekretariat@soswpelplin.pl Na podstawie zgłoszeń zostanie opracowany i przedstawiony harmonogram konsultacji.

W związku z obecną sytuacją dowozy uczniów nie odbywają się.

Przed podjęciem decyzji o udziale dziecka/ucznia w konsultacjach należy zapoznać się z Procedurami bezpieczeństwa epidemicznego obowiązującymi  w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie. Załącznik 2

Nie ulegają zmianie dotychczas prowadzone zajęcia na odległość.

Małgorzata Domachowska
Dyrektor SOSW w Pelplinie