Umowa podpisana!

Miło nam powiadomić, że podpisaliśmy w Tczewie, w siedzibie "Wstęgi Kociewia" umowę na realizację zadania: Wesoła Stonoga na ścieżce czasu Pelplina - reaktywacja".  Cieszymy się, że mimo niesprzyjających warunków udaje nam się realizować plany naszego Stowarzyszenia.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn.: "Wesoła Stonoga na ścieżce czasu Pelplina - reaktywacja" mająca na celu: "Umożliwienie mieszkańcom obszaru LGD  ,,Wstęga Kociewia” i turystom poznania dziedzictwa kulturowego Pelplina poprzez aktualizację i odnowienie tablic na edukacyjnej ścieżce historycznej na szlaku spacerowo - rowerowym oraz posadowienie 3 stojaków rowerowych z 9 miejscami na rowery w nowym miejscu pod szkołami współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a uzyskała wsparcie za pośrednictwem LGD "Wstęga Kociewia" w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność  na lata 2014-2020 dla obszaru gmin: Gniew, Morzeszczyn, Subkowy, Pelplin i Tczew.

Planowane wskaźniki realizacji zadania grantowego:

inwestycje punktową infrastrukturę turystyczną i rekreacyjną - 1 szt.

liczba osób korzystających z infrastruktury- obiekty nowe - 500 osób

Działania koordynuje pani Marzenna Modrzejewska

Wszystkie wiadomości dotyczące realizacji znajdują się tutaj:

Autor: Małgorzata Puchalska