Nowy Rok Rozpoczęty!

Stało się! Wakacje zakończone... Pierwszy dzwonek już zadzwonił w naszej szkole Uśmiech
Podczas uroczystego Rozpoczęcia Roku Szkolnego o godzinie 9:00 Pani Dyrektor Lilla Brzoskowska wraz z Wicedyrektorem Panią Małgorzatą Domachowską przywitały tłumnie przybyłych Uczniów i Rodziców. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Państwowy i wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor.

Po oficjalnym przywitaniu uczniowie tradycyjnie przeszli do klas gdzie wychowawcy przekazali najważniejsze informacje dotyczące rozpoczynającego się roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie cieszymy się, że wszyscy cali i zdrowi wróciliście z wakacyjnych podróży.

Gorąco witamy nowych uczniów!

Rozpoczęcie tegorocznego Roku Szkolnego było dla naszego miasta bardzo uroczyste. Odwiedziła nas sama Pani Minister Edukacji Anna Zalewska!
Po uroczystej Mszy Św. w Pelplińskiej Katedrze wraz z wieloma Gośćmi, przedstawicielami samorządu i wszystkich szkół gminnych Pani Minister uczestniczyła w uroczystości w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia w Radio Głos!

Małgorzata Puchalska