Zapraszamy do udziału w XV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Serdecznie zapraszmy do udziału w XV Wojewódzkim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów specjalnych i szkół przysposabiających do pracy Cztery pory roku” –  „Coś niezwykłego” - na rok szkolny 2016/2017

1. Organizator: SOSW w Pelplinie

2.  Cele konkursu:

• popularyzacja świata przyrody w twórczości plastycznej
  • prezentacja pór roku w twórczości dzieci i młodzieży
  • integracja plastyczna środowisk różnych szkół

3. Zasady uczestnictwa:

• praca w formacie A-4
  • na odwrocie pracy należy przykleić wypełnioną kartę zgłoszeniową, która jest dołączona
    do regulaminu.
  • Praca może być impresją artystyczną lub odzwierciedleniem plastycznych tematów związanych z przyrodą, krajobrazem, integracją człowieka ze środowiskiem. Może ukazywać zwierzęta, rośliny, ludzi, widoki, krajobrazy na tle pór roku w formie sztuki plastycznej np.: rysunek, malarstwo i szkic.

4. Grupy wiekowe:

• Szkoła podstawowa
  • Gimnazjum
  • Zespoły Edukacyjno Terapeutyczne
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy

5. Ocena prac i nagrody:

• Dokonywane będą według spełnionych kryteriów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Prace samodzielne.
  • Prac nadesłanych nie zwracamy, stanowią ekspozycję na terenie placówki.
  • Rozstrzygnięcie nastąpi 22 maja 2017 r.
  • Autorów nagrodzonych prac poinformujemy pisemnie i wyślemy nagrody pocztą.
  • Prezentacji prac dokona się na stronie placówki www.soswpelplin.szkolnastrona.pl

6. Termin nadsyłania prac: 20.05.2017 r., wraz z  wypełnioną  kartą zgłoszenia do konkursu.

7.  Adres placówki: SOSW w Pelplinie, ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin (Tel. 58 536 1841)

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Informacji udziela: Anna Chyła (Tel.600229045)

Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową jest dostępny w plikach do pobrania w zakładce Konkursy (na dole strony)