X Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

Mamy zaszczyt po raz dziesiąty zaprosić uczniów szkół specjalnych Województwa pomorskiego do udziału  w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym. Tegoroczny tytuł konkursu brzmi: ,,Zwykłe - Niezwykłe”.

Rzeczy całkiem zwyczajne można dzięki fotografiom przedstawić w całkiem niezwykły sposób!

Uruchomcie wyobraźnię i już dziś udajcie się na wyprawę… z aparatem!

Celem konkursu jest zaprezentowanie twórczości fotograficznej uczniów szkół specjalnych Województwa pomorskiego. Jest nam miło, że poprzednie tematy konkursu fotograficznego ciszyły się tak dużym zainteresowaniem. Wszystkim, którzy brali udział serdecznie dziękujemy  i czekamy na nowe budzące emocje prace.

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie.
  2. Konkurs zaadresowany jest do uczniów szkół specjalnych Województwa pomorskiego.
  3. Każdy z uczestników może nadesłać dowolną ilość prac.  Prace zbiorowe nie będą oceniane.
    Za autora prac uważa się ucznia, który wykonał zdjęcie.
  4. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką fotograficzną na papierze światłoczułym (nie wydruki komputerowe). Format nadsyłanych prac to 15 cm x 21 cm. Prosimy nie oprawiać prac w passe-partout. Prosimy o nadsyłanie zdjęć wcześniej niepublikowanych. Fotografie, na których będą się znajdować znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.Każde zdjęcie powinno posiadać na odwrocie odpowiednio przyczepioną kartę z opisem. Do prac należy dołączyć Kartę Zgłoszeniową oraz zdjęcia w wersji elektronicznej (płyta CD lub DVD lub wysłać na adres e-mail: gosia-puchalska@wp.pl).  Karty są dołączone do regulaminu.
  5. Organizatorzy przewidują podział uczestników na kategorie ze względu na wiek i przynależność do klasy lub zespołu. Podział będzie uzależniony od ilości nadesłanych prac.
  6. Finaliści konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy, którzy prześlą prace zgodne
    z regulaminem otrzymają dyplomy.
  7. Prace należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście w płaskich, sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem w terminie do 10 maja 2017 r. na niżej podany adres:

z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny

8. Ocena prac spełniających warunki regulaminu nastąpi przez Komisję Konkursową do 15 maja 2017 roku.
  9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej SOSW w Pelplinie.
  10. Nagrody zostaną wręczone podczas obchodzonych w naszej szkole Dni Godności Osób Niepełnosprawnych w dniu 19 maja 2017 r. (organizator zastrzega możliwość zmiany daty).
  11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora /Ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.
  12. Nadesłane fotografie nie mogą być obciążone jakimikolwiek prawami osób trzecich, nie naruszać praw osób trzecich ani obowiązujących przepisów prawa, a uczestnik konkursu uzyskał zgodę
    na rozpowszechnianie wizerunków osób trzecich utrwalonych na fotografiach.
  13. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za zaginięcie lub uszkodzenie prac podczas przesyłki.
  14. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora z prawem
    do bezpłatnego rozpowszechniania w dowolny sposób.
  15. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z uznaniem warunków niniejszego regulaminu.
  16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian.
  17. Regulamin, karta opisowa i zgłoszeniowa oraz wszelkie inne informacje na temat konkursu będą umieszczane na stronie www.soswpelplin.szkolnastrona.pl
  18. Pytania w sprawie konkursu prosimy kierować do:
    Małgorzaty Puchalskiej e-mail:  gosia-puchalska@wp.pl  tel. 665-262-634

Osoba odpowiedzialna
za organizację:

mgr Małgorzata Puchalska

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne w plikach do pobrania w zakładce Konkursy