Wakacyjny Wypoczynek w Harcerskiej Bazie Obozowej

28 czerwca 2017 roku nasi uczniowie wybrali się do Leśnej Huty aby wraz z rówieśnikami z Irlandii zaczerpnąć obozowego klimatu. Pod czujnym okiem opiekunów w Harcerskiej Bazie Obozowej aktywnie wypoczywali: Seweryn Cejrowski, Kryspin Bonin, Marcin Meyer, Kacper Skonieczny, Jakub Cylka, Andrzej Elwartowski, Dawid Kłos i Piotr Łukawski. Podczas sześciodniowego pobytu obozowicze wzięli udział m.in. w wycieczce rowerowej, spływie kajakowym, w wycieczce do Nadleśnictwa Kaliska.

Najbardziej niezpomniane przeżycia naszych uczniów na pewno będą związane z kolegami skautami z Irlandii. Wspólne biesiadowanie przy ognisku czy budowanie szałasów na pewno zapadną na długo w pamięci.

Uczniowie w Leśnej Hucie wypoczywali pod opieką Kornelii Rąbała, Pawła Szwocha, Karola Bugajskiego i Krzysztofa Kotlęgi.

Mamy nadzieję na kolejne wspólne spotkanie z naszymi kolegami z Irlandii!