Wieczór Wigilijny w Internacie

Co roku Wychowankowie Grupy Wychowawczej czyli internatu wraz z wychowawcami przygotowują Wieczór Wigilijny. W ostatni wieczór spędzony razem w 2018 roku spotkali się wychowankowie wraz ze swoimi Rodzinami oraz Wychowawcy i zaproszeni Goście.

Na zaproszenie dzieci przybyła do internatu pani Jolanta Kossakowska, która jest emerytowanym wychowawcą naszego internatu.

Świąteczne spotkanie, które odyło się 20 grudnia rozpoczęto od przeczytania przez Honoratę Szulist fragmentu Pisma Świętego oraz podzielenia się opłatkiem.

Zaśpiewalno wiele kolęd, do których na gitarze akompaniowała pani Lilla Brzoskowska.

Na suto zastawiony wigilijny stół panie kucharki: Ola Belińska i Teresa Jaśniewska przygotowały tradycyjne, ale przede wszystkim bardzo smaczne wigilijne potrawy. Nie zabrakło barszczu, pasztecików, krokietów, pierogów, ryb…

Oczywiście pod koniec wspólnego spotkania przybył do nas Święty Mikołaj, który dla wszystkich przyniósł upominki.

Serdecznie dziękujemy Rodzinom naszych Wychowanków za liczne przybycie i wspólne świętowanie! Było nam bardzo miło Was gościć!

Życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu pomyślności w Nowym 2019 Roku!