Pierwszy plusk

10 września 2012 roku starsza grupa uczestników projektu „Wesoła Stonoga uczy się pływać” pojechała na zajęcia rehabilitacyjne, które odbyły się na małym basenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Pod kierunkiem instruktorów: pani Romany Chmielewicz, pana Piotra Pruszaka i wolontariuszki pani Małgosi Puchalskiej dzieci oswajały się z wodą i wykonywały różne ćwiczenia. Nie brakowało „mokrej”, wesołej zabawy.

Niektórzy uczniowie byli pierwszy raz na basenie i jak się okazało wszyscy mieli zadowolone miny.

Starsza grupa będzie uczestniczyć w zajęciach w poniedziałki do końca grudnia.

Z zajęć na basenie korzystają również maluchy z Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Dzieci na zajęciach prowadzonych na basenie w Centrum Rehabilitacyjno - Leczniczym Madpharma, po raz pierwszy były 6 września b.r. Z rodzicami i pod kierunkiem instruktorów będą wyjeżdżać na zajęcia w czwartki.