Spotkanie Jury Konkursu Fotograficznego

13 maja 2011 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Pelplinie zebrało się Jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pn. "Stonoga na tropie Cystersów" w składzie:

- Krzysztof Mania - fotograf

- Małgorzata Domachowska - Wiceprezes Stowarzyszenia "Wesoła Stonoga"

- Elżbieta Piontek - Prezes Caritas Parafii Katedralnej w Pelplinie (przedstawiciel partnera projektu)

- Maria Sikorska - nauczyciel plastyki w SOSW w Pelplinie (przedstawiciel partnera projektu)

Spotkanie Jury rozpoczęło się o godz. 17:00. Po długich obradach postanowiono nagrodzić w kategorii uczniów szkół podstawowych trzynaście osób (w tym osiem wyróżnień).  W kategorii gimnazjalistów nagrodzono dziesięć prac (w tym sześć wyróżnień).

Wybór był bardzo trudny gdyż nadesłano bardzo wiele ciekawych zdjęć. Fotografie zostały wykonane w różnych miejscach m. in. w Pelplinie, Pogódkach, Gdańsku - Oliwie, Żarnowcu, Rajkowach, Łęgowie, Toruniu i Chełmie.

Wszystkich laureatów i osoby wyróżnione zapraszamy, 19 maja do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie na uroczyste wręczenie nagród ok. godz. 13:00.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiatkowe dyplomy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
i życzymy sukcesów podczas kolejnych fotograficznych zmagań!

Koordynatorzy Projektu:

Lidia Puchowska