Pierwszy Występ

18 maja 2011 roku uczestnicy dzieci uczestniczące w Projekcie wzięły udział w Paradzie Godności, którą zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w ramach Dni Godnosci Osób Niepełnosprawnych - 2011.

Dziesięć osób wraz z członkami Tczewskiego Towarzystwa Kulturalnego Brama przeszło na szczudłach ulicami Pelplina w barwnym korowodzie.

Niektórzy nie dowierzali czy damy radę, ale dzięki wytrwałości udało się. Szczudlarze przeszli ulicami: Sambora, Mickiewicza, Dworcową i Wybickiego. Mieszkańcy Pelplina witali ich z uśmiechem na twarzach nie dowierzając, że to dzieci z Pelplina.

Podczas integracyjnej zabawy, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie po Paradzie dzieci zebrały ogromne brawa za swój premierowy występ.

Zdjęcia:

<Próba Generalna>