Rowerowe Jazdy Kondycyjne

24 i 25 maja 2011 r odbyły się pierwsze rowerowe jazdy kondycyjne dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pelplinie. Zajęcia są możliwe dzięki zakupowi, w ramach projektu dziesięciu rowerów wraz z osprzętem, kaskami, kamizelkami. Uczniowie podczas jazdy przede wszystkim doskonalą swoje umiejętności rowerowe dotyczące przestrzegania zasad ruchu drogowego i jazdy w grupie.

Podczas wyjazdów uczniowie wykonują również fotografie. Zdjęcia wykonane przez dzieci, podczas wycieczek będą brały udział w konkursie fotograficznym a najciekawsze prace będą prezentowane na wystawie oraz w ulotce pn. "Rowerem wokół Pelplina".
Pierwszą jazdę kondycyjną przeprowadziły panie: Małgorzata Puchalska i Andżelika Kiryluk a następną pani Maria Sikorska i pan Karol Bugajski. Kolejny wyjazd już 26 maja.

Do końca roku szkolnego Stowarzyszenie zorganizuje dziesięć jazd kondycyjnych.

>zdjęcia<