Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2019-02-07
Powiększ obraz

Uczniowie naszej Szkoły 7 lutego 2019 roku uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Kociewia. W Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie byli świadkami i uczestnikami zadań i zajęć, jakie wykonywali w dawnych czasach ludzie mieszkający na Kociewiu. 

Regionalne warsztaty z okazji Dnia Kociewia

Czytaj więcej oRegionalne warsztaty z okazji Dnia Kociewia
2019-02-07
Powiększ obraz

Zachęcamy wszystkich uczniów i ich rodziców do zapoznania się z tegoroczną ofertą przygotowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie oraz Pelplińskie Centrum Sportu. Bogata oferta jest przygotowana specjalnie z myślą o zimowym wypoczynku.

Od 10 do 22 lutego 2019 r. odbędą się różnego rodzaju zajęcia: artystyczne i rekreacyjne, wyjazd na lodowisko, snowtubing, w kilku miejscowościach gminy zagości także teatr. 

Ferie w Pelplinie

Czytaj więcej oFerie w Pelplinie
2019-02-07
Powiększ obraz

5 lutego 2019 roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu - 2019. Tegoroczne hasło akcji brzmiało "Działajmy Razem".  
W naszej szkole zajęcia profilaktyczne były przeprowadzone podczas zajęć z informatyki przez pana Jarosława Głebockiego podczas całego tygodnia, tak aby wszyscy uczniowie mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci. Wychowankowie z Grup Wychowawczych, czyli z internatu wzięli zaś udział w zajęciach przeprowadzonych 5 lutego przez panią Małgorzatę Puchalską.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Czytaj więcej oDzień Bezpiecznego Internetu 2019
2019-02-07
Powiększ obraz

W dniu 7 lutego, w chłodne zimowe popołudnie, wychowankowie grupy wychowawczej postanowili rozgrzać się ciepłymi plackami ziemniaczanymi. Z zapałem przystąpili do samodzielnego wykonania placków. Największym wyzwaniem okazało się ręczne tarcie ziemniaków. Wszyscy poradzili sobie doskonale przestrzegając zasad higieny i bezpieczeństwa. 

Rozgrzewające placki ziemniaczane

Czytaj więcej oRozgrzewające placki ziemniaczane