Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2019-05-22
Powiększ obraz
2019-05-22
Powiększ obraz

22 maja 2019 roku w Pelplinie o godzinie 9:00 rozpoczął się "Piknik Rodzinny" zorganizowany przez Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych - Pomorskie. Do udziału w integracyjnej zabawie Olimpiady zaprosiły społeczność naszego Ośrodka oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas - Rajkowy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas - Pelplin i opiekunów naszych uczniów z Domów Pomocy Społecznej z Bielawek, Rudna i Wielkich Wyrębów.

Piknik Rodzinny

Czytaj więcej oPiknik Rodzinny
2019-05-22
Powiększ obraz

22 maja 2019 roku podczas "Pikniku Rodzinnego", który wraz z naszym Ośrodkiem zorganizował Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Pomorskie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów dla laureatów XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Moja Ulica". Nagrody osobiście odebrali uczniowie z naszego Ośrodka oraz z Zespołu Szkół Specjalnych w Kwidzynie. 

 

Rozdanie nagród Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

Czytaj więcej oRozdanie nagród Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego
2019-05-22
Powiększ obraz

16 maja 2019 roku nasze Stowarzyszenie Stowarzyszenie "Wesoła Stonoga" przygotowało integracyjną zabawę taneczną w ramach projektu pn. "Wesoła Stonoga tańczy śpiewa i tańczy". 

Imprezę zorganizowaną w ramach XI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych przygotowano w gościnnych progach Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy wychowanków SOSW w Pelplinie a także przedstawicieli różnych placówek z terenu Gminy Pelplin. 

Wesoła Stonoga śpiewa i tańczy

Czytaj więcej oWesoła Stonoga śpiewa i tańczy