Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2019-05-29
Powiększ obraz

29 maja 2019 roku odbyły się warsztaty wiosenne uczestniczyli w nich uczniowie nauczani indywidualnie mieszkający w Domu Pomocy Społeczne w Bielawkach wraz ze swoimi nauczycielami. Tym razem inspiracją warsztatów były pierwsze pojawiające się warzywa. Warsztaty rozpoczęły się spacerem po ogrodzie warzywnym, gdzie można było zobaczyć jakie i w jakich warunkach rosną warzywa.

Wiosenny warzywniak w Bielawkach

Czytaj więcej oWiosenny warzywniak w Bielawkach
2019-05-29
Powiększ obraz

W tym roku szkolnym przeczytaliśmy już między innymi: "Kot w butach", "Pinokio", "Calineczka", "Dziewczynka z zapałkami", "O Janku Wędrowniczku",  "Na straganie", "Trzy małe świnki". Podczas tych zajęć uczniowie często sami wybierali książkę do czytania, mając do dyspozycji szkolną bibliotekę.

"Czytanie na dywanie" - zajęcia czytelnicze w świetlicy

Czytaj więcej o"Czytanie na dywanie" - zajęcia czytelnicze w świetlicy
2019-05-29
Powiększ obrazautor: Radosław Mikołajczak

23 maja 2019 roku Komisja Konkursowa dokonała wyboru prac nadesłanych na konkurs plastyczny "Cztery Pory Roku" - "Fascynacje przyrodą”.  Dziękujemy uczniom za udział, a nauczycielom za przygotowanie do konkursu. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu plastycznego "Cztery pory roku" w  roku szkolnym 2019/2020. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Wyniki Konkursu Plastycznego "Cztery Pory Roku"

Czytaj więcej oWyniki Konkursu Plastycznego "Cztery Pory Roku"