Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2022-06-15
Powiększ obraz

15 czerwca 2022 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym SPOTKANIE KLUBU DKK  tym razem wraz z uczniami z klasy p. A. Głębokiej przeczytaliśmy książkę: "Jak tata pokazał mi wszechświat" U.Stark'a i E. Ericsson. Następnie wykonaliśmy piękne upominki dla kochanych ojców z okazji Dnia Taty wszystkim Klubowiczom życzę miłych, udanych wakacji, oczywiście z książką w tle i do zobaczenia we wrześniu!

spotkanie klubu dkk

Czytaj więcej ospotkanie klubu dkk
2022-06-15
Powiększ obraz

15 czerwca 2022r. zespół klasowy VII - VIII odwiedził wybrane szkoły branżowe w Tczewie. Uczniowie mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół jak i poznać od wewnątrz te placówki. Wychowankowie zwiedzali szkolne pracownie, stanowiska pracy, sale lekcyjne, internat oraz bazę rekreacyjną placówek.

z wizytą w szkołach branżowych w tczewie

Czytaj więcej oz wizytą w szkołach branżowych w tczewie
2022-06-15
Powiększ obraz

15 czerwca uczestnicy zajęć rewalidacyjno - wychowawczych podczas zajęć korzystają z instrumentów muzycznych zakupionych z funduszu szkolnego budżetu obywatelskiego.

instrumenty muzyczne w zrw

Czytaj więcej oinstrumenty muzyczne w zrw
2022-06-15
Powiększ obraz

15 czerwca odwiedziliśmy przyjaciół w Dunajkach. Uczestniczyliśmy w zajęciach, które poprowadziła Pani Lucyna i Pan Paweł. Było cudownie! Wszystkim życzymy udanego dnia! Dziękujemy Stajni Dunajki za szlachetne serca i miło spędzony czas.

Ahoj przygodo !!!

Czytaj więcej oAhoj przygodo !!!