Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl
Jesteś tutaj: Start / Dni Godności

Dni Godności

Artykuły

2022-05-25

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wózek Przyszłości" - wyniki

25 maja 2022 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie zebrało się Jury aby wybrać laureatów Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Wózek Przyszłości”. Celem konkursu było zaprezentowanie kreatywnych pomysłów na zaprojektowanie wózka z przyszłości dla osoby niepełnosprawnej.

Czytaj więcej o: Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wózek Przyszłości" - wyniki
2022-05-20

PIKNIK Rodzinny - Aktywnie spędzaj czas z Rodziną i Przyjaciółmi

20 maja 2020 roku w Pelplinie nasza Szkoła wraz ze Stowarzyszeniem „Wesoła Stonoga” zorganizowała Piknik Rodzinny „Aktywnie spędzaj czas z Rodziną i Przyjaciółmi” smile. Do udziału w integracyjnej zabawie zaprosiliśmy wszystkich naszych Uczniów i ich Rodziny oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas - Rajkowy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas – Pelplin.

Czytaj więcej o: PIKNIK Rodzinny - Aktywnie spędzaj czas z Rodziną i Przyjaciółmi
2022-05-20

PIKNIK Rodzinny

Zapraszamy do galerii zdjęć z Pikniku Rodzinnego "Aktywnie spędzaj czas z Rodziną i Przyjaciółmi".
Piknik odbył się 20 maja 2022 roku.

Czytaj więcej o: PIKNIK Rodzinny
2022-05-18

DZIEŃ KONFERENCYJNY XIV DNI GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

18 maja 2022 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym rozpoczął się Dzień Konferencyjny w ramach XIV Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością. Tegorocznym obchodom przyświecało motto: „Może nie posiadam skrzydeł, ale mam przy sobie tych, dzięki którym potrafię latać”, które bezpośrednio wskazuje, że na efekty pracy pedagogicznej, wychowawczej, terapeutycznej z dzieckiem niepełnosprawnym wpływają relacje jakie uda nam się nawiązać i budować z dzieckiem, rodzicem, współpracownikami, środowiskiem lokalnym.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KONFERENCYJNY XIV DNI GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
2022-05-18

Dzień Konferencyjny

Zapraszamy do galerii zdjęć z Dnia Konferencyjnego organizowanego 18 maja 2022 w ramach Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością 2022. 

Czytaj więcej o: Dzień Konferencyjny
2021-05-06

XIII Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

Nasze Stowarzyszenie "Wesoła Stonoga" podjęło się w tym roku ważnego zadania! Właśnie razem przygotowaliśmy różne zadania w ramach projektu "Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością - 2021". W zeszłym roku sytuacja epidemiczna nas zaskoczyła i pozwoliła na działania tylko w internecie. W tym roku będzie inaczej! Wspólne plenerowe spotkania musimy jeszcze odłożyć na kolejne lata ale zorganizowaliśmy dla wszystkich inne aktywności Uśmiech

Czytaj więcej o: XIII Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

Pliki do pobrania