Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie

ul. Sambora 5A

83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl
Jesteś tutaj: Start / Oferta / Aktywna tablica

Aktywna tablica

Artykuły

Aktywna tablica - program rządowy w naszej szkole

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Pelplinie uczestniczy w programie rządowym "AKTYWNA TABLICA". W ramach działań podjętych w programie wyposażone zpstały dwie sale w nowoczesne tablice multimedialne, które umożlwiają wprowadzenie na zajęciach działania oparte na technologii informacyjno - komunikacyjnej. 

Czytaj więcej o: Aktywna tablica - program rządowy w naszej szkole
2021-12-13

Aktywna tablica 2021

Powiat Tczewski pozyskał środki finansowe w formie dotacji celowej z budżetu państwa na dofinansowanie zakupu sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii do szkół dla dzieci i młodzieży w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych w latach 2020-2024 – „Aktywna tablica”,o które wnioskowały szkoły powiatowe w tym Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie.

Czytaj więcej o: Aktywna tablica 2021
2019-12-13

GALERIA ZDJĘĆ - AKTYWNA TABLICA

Tutaj znajduje się galeria zdjęć z prowadzenia zajęć przy użyciu aktywnej tablicy. 

Czytaj więcej o: GALERIA ZDJĘĆ - AKTYWNA TABLICA
2020-02-11

Wymieniamy się doświadczeniami

11 lutego 2020 roku nasi nauczyciele pojechali do Morzeszczyna na ważne spotkanie. W Szkole Podstawowej w Morzeszczynie spotkali się z innymi nauczycielami w celu wymiany doświadczeń w korzystaniu z tablicy interaktywnej.

Czytaj więcej o: Wymieniamy się doświadczeniami
2019-10-25

scenariusze zajęć

W plikach do pobrania znajdują się scenariusze zajęć przygotowane przez naszych nauczycieli z wykorzystaniem aktywnej tablicy.

Czytaj więcej o: scenariusze zajęć
2019-10-24

sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu

Zapraszamy wszytskich do odwiedzania stony internetowej Szkoły Podstawowej w Morzeczynie, która wspólpracuje ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym w Pelplinie w ramach programu "AKTYWNA TABLICA" 

https://spmorzeszczyn.edupage.org/text2/ 

Zapraszamy wszytskich do odwiedzania stony internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach - Szkoła Filialna w Piecach która wspólpracuje ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym w Pelplinie w ramach programu "AKTYWNA TABLICA" 

http://psppiece.kaliska.pl

Czytaj więcej o: sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu